Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Název: PHP - SERVIS, s.r.o.

Sídlo: Bergmannova 114, 356 04 Dolní Rychnov

OR: Zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Plzni, odd. C, vl. 24792

IČ: 291 01 352

 

Společnost PHP – SERVIS, s.r.o. vznikla za podpory renomovaných výrobců zařízení spojených s požární bezpečností na jaře roku 2010 z důvodu uspokojit trh specializovanými činnostmi v oblasti požární ochrany a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci včetně specializovaných činností jako jsou kontroly, revize, servis, opravy a údržba hasicích přístrojů, požárních hydrantů, požárních a kouřových klapek, požárních prostupů, nátěrů, uzávěrů apod., včetně preventivní činnosti a zpracování a vedení dokumentace požární ochrany a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Společnost zaměstnává a spolupracuje s odborníky z oboru požární ochrany a bezpečnosti práce, kteří mají dlouholeté zkušenosti (minimálně 10 let) a odpovídající znalosti a praxi v oblasti:

  • servisu hasicích přístrojů,

  • servisu požárně bezpečnostních zařízení pro zásobování požární vodou,

  • servisu požárně bezpečnostních zařízení pro omezení šíření požáru (požární a kouřové klapky, požární prostupy, požárních uzávěrů atd.)

  • zpracování dokumentace požární ochrany a bezpečnosti práce,

  • preventivní činnosti,

  • ostatních technických revizí.

Společnost a odborníci společnosti vlastní řadu oprávnění a osvědčení o odborné způsobilosti k zajištění prováděných činností a služeb na nejvyšší úrovni.

Společnost spolupracuje s renomovanými výrobci hasicích přístrojů a  požárně bezpečnostních zařízení (hydranty, klapky, dveře, požární uzávěry, požární prostupy, nátěry atd.).

Společnost PHP - SERVIS, s.r.o. je schopna uspokojit potřeby zákazníků v jakékoliv oblasti týkající se požárního servisu v zajímavých cenových relacích s  individuálním přístupem k zákazníkům.

 

- NAŠE MOTTO -

„ZAVOLÁTE – VYSVĚTLÍME, SEŽENEME, ZAŘÍDÍME, PŘEDVEDEME, DODÁME, PROVEDEME, ZKONTROLUJEME, SERVISUJEME, DOKLADUJEME, OVĚŘÍME SPOKOJENOST, FAKTURUJEME A ZA ROK OPĚT KONTAKTUJEME"Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.